23 Şubat 2017

Motobike İstanbul 2017 bugün ziyaretçilerine kapılarını açıyorTürkiye'nin Lider Uluslararası Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı

Motobike Istanbul, Türkiye’nin ilk ve tek Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları fuarıdır. Motosiklet ve bisiklet severlerin sabırsızlıkla beklediği fuar, 23-26 Şubat 2017 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde dokuzuncu defa düzenlenecek.


Güneydoğu Avrupa, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Rusya ve Orta Asya, Türkiye ve komşu bölgelerden en son 116,000’den fazla profesyonel ziyaretçinin ağırlandığı ticari fuarda 20,000 metrekare alanda 255 katılımcı yer aldı.

Fuarda motosiklet ve bisikletin yanısıra kasklar, koruyucu kıyafetler, gözlükler, montlar, eldivenler, botlar, çizmeler, lastikler, modifiye ve performans kitleri, özel yağlar, katkı maddeleri ve diğer aksesuarlar gibi geniş bir ürün yelpazesi sergilenmekte. Çevre duyarlılığının giderek arttığı günümüzde, sergilenen elektrikli motosiklet ve bisiklet modelleri de giderek artan çeşitlilikleri ve çevreci özellikleri ile dikkat çekmekte.


Fuar hakkında detaylı bilgi için; http://motobike-istanbul.tr.messefrankfurt.com/istanbul/tr/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder